Gdzie szukać pracy

Jak szukać pracy?

Od dłuższego czasu nie masz zatrudnienia, ale chciałbyś stać się aktywnym pracownikiem.
Nim to się stanie trzeba wykonać kilka kroków, najważniejszy z nich to po prostu zacząć szukać pracy która na interesuje.
 Pierwszym krokiem jest oczywiście stworzenie swojego CV , jak to zrobić dowiesz się tutaj (link do artykułu o CV). Następny krok to znaleźć odpowiednie ogłoszenie o pracę. W dzisiejszych czasach Internet to kopalnia informacji . Jeżeli czegoś szukamy to po prostu kierujemy się do Internetu .

Poniżej przedstawię CI 10 najlepszych stron internetowych , gdzie znajdziesz najnowsze oferty pracy.

W tym również nasze 

Gdzie szukać pracy?

  1. pracuj.pl – najbardziej znana wyszukiwarka ofert pracy w Polsce. Znajdziesz tam prace przez wpisanie tematu pracy, potencjalny pracodawca posiada tam profil, który już na samym początku mówi nam coś o firmie o ile jest wypełniony, strona posiada również kalkulator wynagrodzeń, który jest wstanie obliczyć nam, ile zarobimy netto po podaniu kwoty brutto. Oferty pracy spływają z całego kraju, dlatego nie musimy się ograniczać do danej miejscowości czy województwa. Posiada również świetny filtr wyszukiwania oferty po wybranych stanowiskach.
  2. aplikuj.pl – dobra wyszukiwarka ofert, gdzie znajdziemy także profile pracodawców oraz stworzymy swoje CV.
  3. pl.indeed.com – oprócz ofert pracy, znajdziemy tu również opinie o pracodawcach.
  4. praca.pl – znajdziemy tutaj oferty pracy z Polski i zagranicy. Można też szukać ofert w wybranej agencji pracy. Na stronie znajdziemy również ciekawe artykuły oraz wskazówki dotyczące jak odnaleźć się na aktualnym rynku pracy.
  5. oferty.praca.gov.pl – ta strona to taki must see. Jest to serwis z ofertami z urzędów pracy. Znajdziemy tam nie tylko oferty, ale także kalendarz targów i szkoleń.
  6. linguajob.pl – szukasz pracy zagranicą albo w innym języku niż ojczysty polski ? – ta strona jest dla Ciebie. Znajdziesz tu oferty w języku niemieckim, rosyjskim, angielskim, włoskim.
  7. olx.pl – jest to serwis ogólny i ogłoszeniowy, ale znajdziemy tam także oferty pracy.
  8. gumtree.pl – tak jak Olx, tak i gummtree.pl jest portalem ogłoszeniowym, gdzie można umieścić sprzedaż przedmiotów oraz oferty pracy.
  9. pracatobie.pl – świetna wyszukiwarka ofert z dobrym filtrowaniem po lokalizacji oraz zawodzie.

O tym warto pamiętać.

Pamiętaj że pracy możesz szukać także za pomocą Agencji Pracy np. takiej jak nasza. W takim przypadku polega to na tym że rejestrujemy Ciebie w naszej Agencji . Wprowadzamy twoje dane to Bazy .  Następnym krokiem jest przedstawienie Ci naszej oferty skierowanej pod twoje oczekiwania.

Szukasz pracy? Oto kilka rad, gdzie i jak szukać zatrudnienia.
Przewiń na górę