Szukasz pracy? Oto kilka rad, gdzie i jak szukać zatrudnienia.

Od dłuższego czasu nie masz pracy, ale chciałbyś stać się aktywnym pracownikiem.
Nim to się stanie trzeba wykonać kilka kroków, najważniejszy z nich to po prostu zacząć szukać pracy która nas interesuje.
 Pierwszym krokiem jest oczywiście stworzenie swojego CV. Następny krok to znaleźć odpowiednie ogłoszenie o pracę. W dzisiejszych czasach Internet to kopalnia informacji . Jeżeli czegoś szukamy to po prostu kierujemy się do Internetu .

Przyczyny, objawy, jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym

Kompletny przewodnik po wypaleniu i jak sobie z nim radzić. Czym jest wypalenie zawodowe? Wypalenie zawodowe jak sobie z nim radzić – wypalenie zawodowe to zjawisko, które pojawia się, gdy ktoś osiąga punkt, w którym nie jest już w stanie poradzić sobie ze swoją pracą. Charakteryzuje się uczuciem wyczerpania, nieskuteczności i oderwania od pracy. Wypalenie […]

Czym jest agencja pracy tymczasowej

Czym jest agencja pracy? – jest to dobre rozwiązanie dla pracownika oraz dla pracodawcy. Ułatwia nam znalezienie pracy, jeżeli zależy nam na czasie.
Znacznym stopniu dzięki niej unikniemy stresu związanego z poszukiwaniem pracy na portalach internetowych.
Ponieważ każda z tego typu placówek posiada swoją bazę pracodawców i gotowe oferty pracy. Naszym zadaniem jest tylko się wybrać do agencji i otworzyć na jej możliwości, jakie nam oferuje.

Jak napisać CV

Dlaczego CV jest takie ważne? Stworzenie dobrego CV to połowa sukcesu, dlatego warto poświęcić naprawdę trochę czasu i uwagi jak będziemy je tworzyć. W tym artykule opiszę kilka zasad tworzenia CV, o których warto pamiętać przy tworzeniu właśnie tego dokumentu. Dobre CV to pierwszy krok podczas starania się o pracę. To dzięki CV pracodawca decyduje, […]

Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Jak się ubrać na rozmowę rekrutacyjną ? Ubieranie się na rozmowę o pracę to nie tylko noszenie odpowiedniego ubrania. Chodzi również o zrobienie dobrego wrażenia i pokazanie swojej osobowości poprzez strój. Kluczem do ubierania się na rozmowę o pracę jest bycie profesjonalnym, a jednocześnie stylowym. Pokazuje to, że jesteś osobą dobrze prezentującą się, która potrafi […]

Jak z sukcesem przejść okres próbny?

Chcesz przejść przez okres próbny ? My podpowiemy jak to zrobić.
Pamiętaj to jest twój czas i możliwości pokazania się w jak najlepszym świetle dla pracodawcy.
Warto go wykorzystać. Co więc należy zrobić, by po okresie próbnym przełożony chciał przedłużyć z nam umowę? Podpowiadamy w niniejszym artykule! Jest to czas, który pokazuje dla pracodawcy, jak wartościowym pracownikiem jesteś, jak się odnajdujesz i czujesz w nowym miejscu pracy.

W którym możemy wiele się nauczyć, poznać ludzi, nawiązać wartościowe kontakty, nie zapominajmy również o doświadczeniu.

Jak odpowiedzieć na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Jak odpowiedzieć na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Etap wysyłania CV masz już za sobą dostałaś telefon zwrotny i jesteś zaproszona na rozmowę o pracę. Moje gratulację pierwszy krok za tobą, to pokazuje, że twoje CV było interesujące, a doświadczenie wystarczające. Teraz, tylko aby rozmowa przebiegła pomyślnie będzie sukces. Ale jak go osiągnąć?– wszystko zależy od Ciebie i twojego przygotowania na rozmowę o pracę.

Przewiń na górę