TTECHNOLOG - PET FOOD

Dla naszego klienta KPS FOOD PIONKI Sp. z o.o. Dużego, nowoczesnego polskiego zakładu produkcyjnego z branży przetwórstwa mięsnego poszukujemy osób na stanowisko: Technolog – Pet Food

Zakres obowiązków:​

    • Przeprowadzanie procesu New Product Development (NPD) i odpowiadanie za jego jakość
      • tworzenie receptur
      • opracowanie art-workingu
      • opracowanie i zatwierdzanie etykiet, wzorów opakowań
      • tworzenie kart, specyfikacji, etykiet produktowych
      • tworzenie specyfikacji zakupowych na składniki produkcji
      • wdrażanie produktów do produkcji
    • Projektowanie i racjonalizowanie portfolio produktów biorąc pod uwagę w szczególności:
      • najbardziej zidentyfikowane potrzeby klientów
      • najbardziej potrzebne ulepszenia produktu
      • korzyści dla rynku docelowego
      • techniczną wykonalność pomysłu
      • poziom i zakres wymaganych badań i rozwoju
    • Określenie potrzeb i oczekiwań klientów, prowadząc badania niezbędne do uzyskania informacji o rynku petfood
    • Badanie i ocenianie konkurencji na rynku, porównując produkty firmy z produktami konkurencji. Identyfikacja kluczowych trendów u konkurencji i konsumentów
    • Określenie i aktualizacja cen produktów, wykorzystując dane z badań rynku; przegląd kosztów produkcji i sprzedaży; wycena specjalnych i niestandardowych zamówień
    • Wspomaganie procesów zapewnienia jakości poprzez identyfikowanie problemów w produktach i generowaniu pomysłów na rozwiązanie luk w jakości
    • Znajomość regulacji AAFCO oraz FEDIAF

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe: technologia żywności, nauki o żywności, przetwórstwo mięsa lub pokrewne
  • wiedza i umiejętności z zakresu technologii procesowej w przemyśle spożywczym
  • znajomość technologii karmy dla zwierząt lub przetwórstwa mięsa (procesy, wymagania jakościowe, aspekty techniczne) mile widziana
  • minimum 2 lata doświadczenia w branży produkcji karmy dla zwierząt lub przemyśle spożywczym
  • znajomość wytycznych Association of American Feed Control Officials (AAFCO) oraz Europejskiej Federacji Przemysłu Żywieniowego Zwierząt Domowych (FEDIAF)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 w mowie i piśmie
  • umiejętności analityczne, umiejętność zarządzania projektami, świadomość komercyjna
  • umiejętności interpersonalne (komunikacyjne i prezentacyjne oraz praca zespołowa)
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • Oferujemy

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie w Pionkach
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
    • możliwość korzystania z zorganizowanego transportu zbiorowego do i z pracy na trasie Radom-Pionki
    • system motywacyjny
    • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście
    • bardzo dobre warunki pracy w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne
    • wsparcie w okresie adaptacji i wdrożenie w obowiązki
    • cykliczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy, bezpieczeństwa produkcji spożywczej, higienizacji
    • możliwość udziału w programach rozwojowych
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych na koszt pracodawcy (SEP, kurs na wózki jezdniowe z UDT)
    • możliwość nauki języka angielskiego oraz niemieckiego w dowolnie wybranej formie – stacjonarnie w formie zajęć grupowych lub zdalnie w formie zajęć indywidualnych
    • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w przerwie, kawa, herbata
    • codzienny komplet odzieży roboczej i obuwia roboczego, indywidualna szafka na rzeczy osobiste
    • środki ochrony indywidualnej
    • niezbędne narzędzia pracy na stanowisku
    • ubezpieczenie na zdrowie i życie
    • bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne członków rodziny w ZUS
    • możliwość zakupu w atrakcyjnych cenach wyrobów z oferty produktowej Grupy KPS Food
    • okazjonalne benefity i udział w spotkaniach integracyjnych
    • bezpłatny parking
    • osobom gotowym na relokację oferujemy możliwość uzyskania pomocy w znalezieniu i wynajęciu mieszkania na atrakcyjnych warunkach

    Benefity:

    • Ubezpieczenie na życie
    • Zniżki na firmowe usługi / produkty
    • Parking dla pracowników
    • Kawa, herbata

    Miejsce pracy

    ul. Przemysłowa 31
    (dawniej ul. Zakładowa 7)
    Pionki

    Dodatkowe wymagania

    Kobiet/Mężczyzn

    Doświadczenie

    Odpowiednie doświadczenie zawodowe

    Książeczka sanepidowska

    Jest wymagana

    Pełny etat