TECHNOLOG DS. CONVENIENCE FOOD

Dla naszego klienta KPS FOOD PIONKI Sp. z o.o. Dużego, nowoczesnego polskiego zakładu produkcyjnego z branży przetwórstwa mięsnego poszukujemy osób na stanowisko: Technolog ds. Convenience Food

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem technologicznym produkcji wyrobów z mięsa drobiowego, wieprzowego, wołowego oraz alternatyw mięsa w postaci asortymentu mrożonego, chłodzonego, sterylizowanego i pasteryzowanego

  • potwierdzanie wykonalności specyfikacji produktowych

  • kontrola poprawności założeń technologicznych (czynności, czasy, wydajności itp.)

  • analiza odchyleń danych z procesów produkcyjnych od norm technologicznych

  • identyfikacja możliwości podnoszenia efektywności zarówno poprzez usprawnienia organizacyjne, procesowe, jak też techniczne (w tym inwestycyjne) wybranych obszarów w zakładzie produkcyjnym

  • wdrażanie projektów oraz rozwiązań innowacyjnych i usprawnień technologicznych

  • udział w procesie New Product Development (NPD)

  • uczestniczenie w projektach realizowanych przez Dział R&D w zakresie merytorycznym oraz operacyjnym

  • współpraca działami Sprzedaży, Jakości, Produkcji, Technicznym, Logistyki, Zakupów

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie w Pionkach

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

  • możliwość korzystania z zorganizowanego transportu zbiorowego do i z pracy na trasie Radom-Pionki

  • system motywacyjny

  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście

  • bardzo dobre warunki pracy w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne

  • wsparcie w okresie adaptacji i wdrożenie w obowiązki

  • cykliczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy, bezpieczeństwa produkcji spożywczej, higienizacji

  • możliwość udziału w programach rozwojowych

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych na koszt pracodawcy (SEP, kurs na wózki jezdniowe z UDT)

  • możliwość nauki języka angielskiego oraz niemieckiego w dowolnie wybranej formie – stacjonarnie w formie zajęć grupowych lub zdalnie w formie zajęć indywidualnych

  • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w przerwie, kawa, herbata

  • codzienny komplet odzieży roboczej i obuwia roboczego, indywidualna szafka na rzeczy osobiste

  • środki ochrony indywidualnej

  • niezbędne narzędzia pracy na stanowisku

  • ubezpieczenie na zdrowie i życie

  • bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne członków rodziny w ZUS

  • możliwość zakupu w atrakcyjnych cenach wyrobów z oferty produktowej Grupy KPS Food

  • okazjonalne benefity i udział w spotkaniach integracyjnych

  • bezpłatny parking

  • osobom gotowym na relokację oferujemy możliwość uzyskania pomocy w znalezieniu i wynajęciu mieszkania na atrakcyjnych warunkach

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe: Technologia Żywności i Żywienia Człowieka, Technologia mięsa, Przetwórstwa Mięsa, Jakość i Bezpieczeństwo Żywności lub pokrewne

  • wiedza i umiejętności z zakresu technologii procesowej w przemyśle spożywczym

  • znajomość praktycznych zagadnień technologii mięsa (procesy, wymagania jakościowe, aspekty techniczne)

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży przetwórstwa mięsnego mile widziane

  • znajomość standardów zarządzania jakością BRC, IFS, YUM!

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 w mowie i piśmie

  • umiejętności analityczne w zakresie analizy i prezentacji danych, znajomość metod rozwiązywania problemów, umiejętność zarządzania projektami

  • umiejętności interpersonalne (w szczególności praca zespołowa, komunikacja)

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobieni

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe usługi / produkty

  • Parking dla pracowników

Miejsce pracy

Przemysłowa 31
(dawniej ul. Zakładowa 7)
26-613 Pionki

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Pełny etat