SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Dla naszego klienta KPS Partners Sp. z.o.o. dużej, nowoczesnej Firmy Transportowej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

Zakres obowiązków:​

  • składanie zamówień u dostawców
  • weryfikacje statusu zamówień
  • wprowadzanie danych do systemu (ofert, kontraktów, zamówień)
  • awizowanie planowanych dostaw
  • wyjaśnianie wszelkich niezgodności powstałych w trakcie realizacji dostaw
  • współpracę z innymi działami firmy
  • wsparcie kierownictwa działu zakupów w sprawach bieżących

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średnie
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie B1
  • obsługi pakietu MS Office
  • zdolności analityczne
  • książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • dobrej organizacji pracy, umiejętności współpracy w zespole
  • rzetelności, odpowiedzialności
  • opcjonalnie: znajomość systemów ERP

  • znajomości branży mięsnej i jej specyfiki

  • wysokiej kultury osobistej
    PRZED TOBĄ CIEKAWE WYZWANIA ORAZ DUŻE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU!

Oferujemy

  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)
  • terminową wypłatę wynagrodzeń, do 10 dnia następnego miesiąca
  • codzienne obiady na stołówce zakładowej, kawa, herbata
  • niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy; komputer, tel. służbowy
  • szkolenia merytoryczne
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego
  • możliwość zgłaszania pomysłów na usprawnienia

Benefity

  •  ubezpieczenie grupowe na życie

  • możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po trakcyjnych cenach

  •  możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

  •  okazjonalne świadczenia socjalne

Miejsce pracy

ul. Energetyków 49
Radom

Dodatkowe wymagania

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Doświadczenie

Nie jest wymagane

Pełny etat