SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI / JUNIOR PROPERTY SPECIALIST

Dla naszego klienta KPS Property Holding sp. z o.o. nowoczesnego centrum Usług Wspólnych w Pionkach, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. nieruchomości / Junior Property Specialist

Zakres obowiązków:​

  • realizowanie codziennych czynności związanych z zarządzaniem nieruchomościami- gruntami, budynkami, lokalami pod nadzorem odpowiedzialnego za projekty Partnera Zarządu ds. Nieruchomości

  • utrzymywanie dobrych relacji i współpraca z klientami, najemcami i serwisami budynkowymi

  • składanie wniosków dotyczących nieruchomości w urzędach i ich odbieranie, dostarczanie we wskazane miejsce

  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do przetargów nieruchomości, negocjacji z klientami

  • przygotowywanie umów najmu, dzierżawy nieruchomości dla klientów wg obowiązujących w firmie polityk i procedur

  • kontrola realizacji obowiązków wynikających z umów najmu

  • przygotowywanie raportów z zakresu nieruchomości na potrzeby zarządzania nieruchomościami, wyceny nieruchomości, obrotu nieruchomościami

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przekazywanie jej odpowiednim osobom w dziale nieruchomości

  • dbanie o płynność obiegu dokumentów dotyczących nieruchomości pomiędzy podmiotami zewnętrznymi a firmą

  • odbieranie i nadawanie korespondencji wewnętrznej dotyczących nieruchomości

  • dbanie o dobry wizerunek firmy w kontaktach osobistych, telefonicznych i mailowych

Oczekujemy:

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • bardzo dobrej znajomości programów z pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)

  • rzetelności, odpowiedzialności i sumienności w realizacji podjętych zadań

  • komunikatywności, otwartości na ludzi i wyzwania, optymizmu, umiejętności współpracy

  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, inicjatywy i dynamiki w działaniu

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1

  • gotowości do podjęcia pracy w godzinach: 7:00-15:00 / 8:00-16:00 przeciętnie 5 dni w tygodniu

  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • przyjazną atmosferę, wspierający doświadczeniem zespół współpracowników

  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze

  • zajęcia integracyjne ze współpracownikami

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • niezbędne narzędzia pracy –samochód służbowy, laptop, telefon

  • zniżki na produkty wytwarzane w Grupie KPS Food (mięso z kurczaka, convenience food, pet food)

Benificyty

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego, niemieckiego

  • premie motywacyjne

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • zniżki na firmowe usługi / produkty

  • parking dla pracowników

ROJO SP. Z O.O. jest Polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Miejsce pracy

ul. Zakładowa 7
Pionki

Dodatkowe wymagania

Poszukujemy

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Nie jest wymagana

Dodatkowe informacje

Wynagrodzenie

Do uzgodnienia

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

    Przewiń na górę