SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie i wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudnienia i wynagrodzenia Pracownika
  • przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych
  • prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie ewidencji badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP
  • sporządzanie niezbędnych deklaracji do ZUS i US a także informacji do GUS i PFRON
  • obsługa pracowników- instruowanie w wypełnianiu dokumentów
  • udzielanie informacji
  • wydawanie dokumentów oraz uzyskiwanie podpisów na dokumentach

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (min. licencjat)
  • minimum 2-letniego doświadczenia w kadrach i płacach
  • praktycznej znajomości programów PC Biznes i Płatnik
  • dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności programu Excel)
  • znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • mile widziana znajomość rozliczania równoważnego czasu pracy, znajomość czasu pracy kierowców
  • terminowości, dobrej organizacji pracy
  • życzliwości, asertywności i profesjonalizmu w komunikacji z klientem wewnętrznym
  • rzetelności, dokładności i radzenia sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami
  • otwartości na zmiany oraz zdobywania wiedzy
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokich umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego

Miejsce pracy​

ul. Energetyków 49 A
Radom

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Nie jest wymagane

Książeczka sanepidowska

Nie jeest wymagana

Czas pracy

Zmianowa
Praca w weekendy

Do uzgodnienia