SPECJALISTA DS. IT

Dla naszego klienta Integmatic MARCIN WĘGRZYNOWSKI, firmy wyspecjalizowanej w doradztwie technicznym i serwisowaniem usług IT dużych zakładów produkcyjnych z branży przetwórstwa mięsnego, produkcji karmy dla psów i kotów oraz centrów dystrybucyjno-logistycznych i centrum usług wspólnych poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. IT

Zakres obowiązków:

  • wspieranie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem.

  • instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania, diagnoza i  naprawa sprzętu IT

  • bieżące administrowanie systemami i usługami IT

  • nadzór nad właściwym działaniem systemów i oprogramowania.

  • utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość systemów rodziny Microsoft Windows

  • dobra znajomości technologii Microsoft Active Directory oraz platformy Microsoft 365

  • znajomości budowy i konfiguracji komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń mobilnych oraz urządzeń sieciowych

  • umiejętności w zakresie administracji serwerami i urządzeniami sieciowych będą dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • wcześniejsze doświadczenie w IT / w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków

  • prawo jazdy kat B

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • pracę w zespole specjalistów dla znanych firm o międzynarodowym zasięgu działania

  • wdrożenie w obowiązki

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • możliwość udziału w bezpłatnych lekcjach języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań

  • bardzo dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód do celów służbowych)

  • możliwość wynajęcia mieszkania na preferencyjnych warunkach

Miejsce pracy​

al. Grzecznarowskiego 2
Radom

ul. Zakładowa 7
Pionki

ul. Ogrodowa 35
Jedlińsk

ul. Żeromskiego 94/104.
Białobrzegi

ul. Parkowa 7
Sucha

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Dodatkowe informacje

Rekrutacja

Online

Do uzgodnienia