ŚLUSARZ

ŚLUSARZ

Dla naszego klienta SUPPTECH Sp. z o.o. 26-600 Radom, ul. Grzecznarowskiego 2
Dostawcy usług w zakresie obsługi technicznej obiektów dla wiodącego producenta w branży spożywczej. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy doświadczonych specjalistów do naszego Działu Utrzymania Ruchu. Jeśli jesteś utalentowanym i zaangażowanym profesjonalistą z doświadczeniem w automatyce, mechanice lub elektryce, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Ślusarz

Zakres obowiązków:​

  • operacje montażowe i naprawcze
  • obsługa elektronarzędzi
  • obróbka stali nierdzewnej, czarnej oraz metali kolorowych
  • czyszczenie elementów po spawaniu

Oczekujemy:

  • umiejętność korzystania z narzędzi ślusarskich.
  • dokładność i umiejętność pracy w zespole.
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności.
  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Benefity:

  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach
  • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy
  • możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

Miejsce pracy

ul. Grzecznarowskiego 2
26-600 Radom

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Specjalne wymagania:

Książeczka sanepidowska

Doświadczenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Czas pracy

Praca w weekendy
Praca zmianowa

Pełny etat