ROZBIERACZ – WYKRAWACZ

Dla naszego klienta Elmas Krzyżanowski sp. z o.o. z Radomia, firmy z 33 letnia tradycją – masarni posiadającej rozbudowaną sieć sklepów firmowych w Radomiu i regionie, w związku z planowanym dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko: Rozbieracz – Wykrawacz

Zakres obowiązków:​

  • rozbieranie na części zasadnicze mięsa zwierząt rzeźnych – głównie półtusz wieprzowych –  ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił
  • wykrawanie, za pomocą różnych rodzajów noży, półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych, oraz elementów zasadniczych z przeznaczeniem na mięsa drobne oraz do produkcji wędlin
  • sortowanie mięsa i tłuszczów pochodzących z obróbki elementów na wędzonki lub elementów handlowych na klasy w zależności od barwy mięsa, ścięgnistości, zawartości tkanki tłuszczowej, przekrwień itp.
  • klasyfikowanie otrzymanych w wyniku wykrawania tłuszczy, kości, żył na poszczególne klasy;
  • skórowanie ręczne i mechaniczne
  • ostrzenie i konserwowanie narzędzi stosowanych przy rozbiorze i wykrawaniu (np. piły, noże, musaty).
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • bieżąca kontrola parametrów rozbioru mięsa oraz parametrów jego przechowywania
  • współpraca z innymi działami produkcji przetwórczej i magazynami, działem jakości
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, mycie i dezynfekcja narzędzi, maszyn i urządzeń
  • prowadzenie prac z zachowaniem przepisów sanitarno-higienicznych oraz bhp

Warunki pracy:

  • praca na hali rozbioru mięsa w odzieży roboczej i środkach ochrony indywidualnej
  • praca w systemie zmianowym przeciętnie 5 dni w tygodniu, około 40 godzin na tydzień
  • praca w kilkuosobowym zespole

Oczekujemy:

  • predyspozycje do pracy fizycznej głównie stojącej
  • chęć nabycia fachowych umiejętności od doświadczonych pracowników zakładu
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym do zatrudnienia

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat lub część etatu (do wyboru) w dużej, dynamicznie rozwijającej się najstarszej masarni w Radomiu
  • przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
  • pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne
  • niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy
  • środki ochrony indywidualnej
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy
  • ubezpieczenie grupowe na życie

Miejsce pracy

ul. Malenicka 81
Radom

Dodatkowe wymagania

Specjalne wymagania:

Książeczka sanepidowska

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czas pracy

Pełny etat / nie pełny etat.
Praca zmianowa

Do uzgodnienia