PRACOWNIK W DZIALE JAKOŚCI – KONTROLER JAKOŚCI

Dla naszego klienta United Petfood Radom Sp. z o.o. Dużego, nowoczesnego i rozwijającego się w Jedlińsku k. Radomia zakładu produkującego karmę dla psów i kotów poszukujemy osoby na stanowisko: poszukuje osobę na stanowisko: Pracownik w Dziale Jakości – Kontroler Jakości

Zakres obowiązków:​

  • prowadzenie kontroli jakości na poszczególnych etapach procesu produkcji
  • kontrola produktu w oparciu o ustalone standardy
  • tworzenie raportów, uzupełnianie kart kontroli
  • kontrola podczas wysyłki produktu
  • dbanie o regularne podnoszenie standardów jakości w zakładzie produkcyjnym

Oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do wyrobienia
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi pakietu Office
  • samodzielność, dokładność i spostrzegawczość
  • predyspozycje do pracy w zespole
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 oraz w niektóre weekendy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • wsparcie w procesie adaptacji
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w ciekawym środowisku pracy
  • możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień.

Benefity:

  • codzienne posiłki regeneracyjne na stołówce zakładowej
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • zniżki na firmowe produkty
  • okazjonalne świadczenia socjalne
  • parking dla pracowników

Miejsce pracy

ul. Ogrodowa 45
Jedlińsk

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Czas pracy

Praca zmianowa
Praca w weekendy

Pełny etat