PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ​

PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ

Dla naszego klienta KPS FOOD PIONKI Dużego nowoczesnego zakładu przetwórstwa mięsnego w Pionkach poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Zakres obowiązków:

  • obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej lub pakującej
  • czynności porządkowe wokół stanowiska pracy

Warunki pracy:

  • pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
  • pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne
  • niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy
  • środki ochrony indywidualnej
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w branży spożywczej
  • odpowiedzialności i chęci do pracy

Oferujemy:

Benefity:

  • premie motywacyjne, frekwencyjne
  • możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
  • codzienne obiady regeneracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Zniżki na firmowe usługi / produkty

ROJO SP. Z O.O. jest Polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Miejsce pracy​

ul. Przemysłowa 31/Zakładowa 7
Pionki

Dodatkowe wymagania

Poszukujemy

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Dodatkowe informacje

Czas pracy

Praca zmianowa
Praca w weekendy

Wynagrodzenie

Do uzgodnienia

Typ umowy

Inny

    Przewiń na górę