PRACOWNIK PODCZYSZCZALNI

PRACOWNIK PODCZYSZCZALNI​

Dla naszego klienta SUPPTECH Sp. z o.o. 26-600 Radom, ul. Grzecznarowskiego 2 dużej, nowoczesnej firmy wyspecjalizowanej w profesjonalnej obsłudze techniczno-inwestycyjnej  oraz utrzymaniu ruchu w dużych zakładach produkcyjnych z branży przetwórstwa mięsnego, produkcji karmy dla psów i kotów oraz centrów dystrybucyjno-logistycznych poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik podczyszczalni – Zatrudnienie od zaraz

Zakres obowiązków:​

  • wykonywanie codziennych inspekcji pomieszczeń technicznych Podczyszczalni, Magazynu odpadów i terenu nieruchomości

  • obsługa szaf sterowniczych, kontrolowanie i utrzymanie jakości ścieków podczyszczonych

  • drobne naprawy i konserwacje instalacji i wyposażenia

  • prace gospodarcze związane z utrzymaniem w dobrym stanie terenów zewnętrznych oraz obiektów Podczyszczalni i Magazynu odpadów

  • prowadzenie wózków widłowych

  • ręczne prace transportowe

  • współpraca z firmami zewnętrznymi

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia do prowadzenie wózków jezdniowych z napędem spalinowym – UDT lub gotowość do nauki zdobycia takich uprawnień

  • aktualna Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów

  • doświadczenie w pracach gospodarczych – sprzątanie i utrzymanie zieleni

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym 3-zmianowym

  • cechy charakteru takie jak: odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, solidność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej rozwijającej się organizacji;

  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia;

  • nagrody i premie uzależnione od wyników

  • szkolenie stanowiskowe i przyuczenie do wykonywania pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy, odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej

  • możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;

  • zapewniamy transport z Radomia do Pionek

Benefity:

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach

  • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy

  • możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

Miejsce pracy​

ul. Zakładowa 7
Pionki

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Czas pracy

Praca zmianowa

Pełny etat