PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY

Dla naszego klienta FPHU FENIKS Sp. z o.o.firmy zajmującej się kompleksową obsługą obiektów handlowych  poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Administracyjno – Biurowy

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur
  • rozrachunki kontrahentów
  • prowadzenie Social Media i Google Ads
  • obsługa klientów
  • zaopatrywanie biura, obsługa biura
  • przygotowywanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentów.
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej poczty tradycyjnej i elektronicznej
  • udzielanie wsparcia w bieżących zadaniach administracyjnych

Oferujemy:

  • pracę o charakterze administracyno – biurowym związaną z kompleksową obsługą obiektów handlowych

  • umowę o prac po pozytywnym dwu miesięcznym okresie próbnym na umowę zlecenie

  • przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju kariery bezpośrednio we współpracy z biurem i zarządem firmy

  • niezbędne narzędzia na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • średnie wykształcenie – mile widziane wyższe

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność tworzenia treści i grafik / fotografii pod kątem prowadzenia Social Media i Google Ads

  • znajomość programu handlowego (mile widziane)

  • czynne prawo jazdy B

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe usługi / produkty

  • Parking dla pracowników

Miejsce pracy

ul. Śląska 1/27
Radom

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czas pracy

Praca zmianowa

Pełny etat