PRACOWNIK ADMINISTRACJI PRODUKCJI

PRACOWNIK ADMINISTRACJI PRODUKCJI​

Dla naszego klienta United Petfood Radom Sp. z o.o. – światowego producenta wysokiej jakości karmy dla psów i kotów dostarczającego swoje produkty na rynki światowe dla dużych klientów do rozwijającego się, nowoczesnego Zakładu Produkcyjnego w Jedlińsku k. Radomia poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Administracji Produkcji

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oraz rozliczanie codziennej dokumentacji produkcyjnej
  • ścisła współpraca z Kierownikami Działów
  • przygotowanie oraz weryfikacja dokumentacji magazynowej
  • sporządzanie zestawień produkcyjnych oraz magazynowych
  • kontrola stanów magazynowych
  • przygotowywanie grafików dostaw, ustalanie awizacji wysyłek towaru

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średnie

  • znajomości programu Excel

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętności logicznego myślenia

  • mile widziana znajomość programów magazynowych lub innych

  • dobrej organizacji pracy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole

  • znajomości języków obcych (angielski, niemiecki)

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w dużej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uzyskania uprawnień niezbędnych na stanowisku pracy
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • codzienne posiłki regeneracyjne

Miejsce pracy

ul. Ogrodowa 45
Jedlińsk

Dodatkowe wymagania

Specjalne wymagania:

Wynagrodzenie

Do uzgadnienia

Pełny etat
Praca w weekendy

Czas pracy

Praca zmianowa