PRACOWNIK PRODUKCJI
– POMOCNIK OPERATORA

PRACOWNIK PRODUKCJI – POMOCNIK OPERATORA

Dla naszego klienta United Petfood Radom Sp. z o.o. – światowego producenta wysokiej jakości karmy dla psów i kotów dostarczającego swoje produkty na rynki światowe dla dużych klientów do rozwijającego się, nowoczesnego Zakładu Produkcyjnego w Jedlińsku k. Radomia poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji – Pomocnik operatora

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii pakowania saszetek, kartonów i palet karmy dla psów i kotów, w tym obsługa maszyn i urządzeń pakujących i transportujących
  • kontrola procesu pakowania i jakości produktu
  • przestrzeganie zasad BHP i przepisów obowiązujących na zakładzie
  • organizowanie pracy pracowników przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe lub mile widziane średnie
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi komputera oraz sprzętu biurowego
  • umiejętności logicznego myślenia
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobrej organizacji pracy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym ( 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)  oraz niektóre soboty
  • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę po pozytywnym okresie próbnym

  • pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

  • terminowe comiesięczne wypłaty wynagrodzeń

  • wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników

  • bezpłatne kursy i egzaminy w celu nabycia kwalifikacji jeśli kandydat ich nie posiada, a są niezbędne do wykonywania pracy

  • bezpłatne posiłki na stołówce pracowniczej

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego i niemieckiego dla chętnych

  • możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach, szkoleniach merytorycznych, kursach zawodowych

  • niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy

  • środki ochrony indywidualnej, odzież roboczą

Benefity:

  • premie motywacyjne
  • codzienne posiłki regeneracyjne na stołówce zakładowej
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • możliwość zapewnienia dowozu do pracy przy zorganizowanych grupach chętnych do pracy z jednej okolicy
  • bezpłatny parking
  • bezpłatne zgłoszenie członków rodziny do ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS na wniosek pracownika

Miejsce pracy

Centrum Logistyczno-Dystrybucyjne
ul. Parkowa 18 Sucha/ Białobrzegi

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Pełny etat