PLANISTA PRODUKCJI

Dla naszego klienta United Petfood Radom Sp. z o.o. – światowego producenta wysokiej jakości karmy dla psów i kotów dostarczającego swoje produkty na rynki światowe dla dużych klientów do rozwijającego się, nowoczesnego Zakładu Produkcyjnego w Jedlińsku k. Radomia poszukujemy osób na stanowisko:

Planista Produkcji – Jedlińsk

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie planów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży
  • kontrola stanów materiałowych
  • ustalanie priorytetów produkcji
  • bilansowanie możliwości realizacji planów produkcyjnych
  • dbanie o terminowość i poprawność realizacji zleceń
  • sporządzanie analiz i raportów

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane z zakresu zarządzania i inżynierii produkcji / matematyki
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości programów z pakietu Office, w szczególności programu Excel (preferujemy test z umiejętności praktycznych programu)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (biegłość języka będzie weryfikowana  podczas spotkania rekrutacyjnego)
  • umiejętności planowania i analitycznego myślenia
  • komunikatywności oraz zdolności do pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w dużej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ambitne wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach, szkoleniach merytorycznych, kursach zawodowych
  • pracę jednozmianową w godzinach 8:00-16:00 w siedzibie Firmy

Benefity:

    • bezpłatne lekcje języka angielskiego, niemieckiego
    • premie motywacyjne
    • codzienne posiłki regeneracyjne na stołówce zakładowej
    • ubezpieczenie grupowe na życie
    • zniżki na firmowe usługi / produkty
    • parking dla pracowników
  • ROJO SP. Z O.O. jest Polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

    Miejsce pracy

    ul. Ogrodowa 45
    Jedlińsk

    Dodatkowe wymagania

    Kobiet/Mężczyzn

    Doświadczenie

    Odpowiednie doświadczenie zawodowe

    Książeczka sanepidowska

    Jest wymagana

    Pełny etat