MŁODSZY SPECJALISTA DS. HODOWLI DROBIU

Dla naszego klienta FERMY ENERGETYKÓW Nowoczesna, w pełni zautomatyzowana Ferma Drobiu poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. hodowli drobiu

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad hodowlą drobiu (brojlerów)

  • pilnowanie dobrostanu zwierząt na Fermie

  • obsługa i monitoring urządzeń hodowlanych

  • prowadzenie dokumentacji Fermy, reagowanie na alarmy, awarie oraz inne potrzeby na Fermie

  • utrzymywanie porządku na terenie Fermy

Oczekujemy:

  • aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologiczna lub gotowości do wyrobienia

  • dobrej organizacji pracy oraz sumiennego podejścia w wykonywaniu zadań na stanowisku pracy

  • umiejętności współpracy w zespole

  • zaangażowania w pracę

  • mile widziane doświadczenie w pracy na fermie drobiu

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • mile widziane uprawnienia na operatora ładowarki

Oferujemy:

  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym

  • udział w szkoleniach merytorycznych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w systemie ośmiogodzinnym

ROJO SP. Z O.O. jest Polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Miejsce pracy​

ul. Energetyków 49 A
Radom

Dodatkowe wymagania

Poszukujemy

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Nie jest wymagane

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Dodatkowe informacje

Czas pracy

Zmianowa
Praca w weekendy

Wynagrodzenie

Do uzgodnienia

Typ umowy

Umowa o pracę

    Przewiń na górę