MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Dla naszego klienta SUPPTECH Sp. z o.o. Radom, ul. Grzecznarowskiego 2 dużej, nowoczesnej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:​

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu;
  • Prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn;
  • Usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń;
  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji;
  • Współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. zawodowe o specjalizacji mechanika lub elektromechanika;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego;
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów;
  • Mile widziana znajomość automatyki przemysłowej;
  • Chęć do podejmowania nowych wyzwań;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia;
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi;
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;

Benefity:

  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach
  • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy
  • możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

Miejsce pracy

ul. Energetyków 49
Radom

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Czas pracy

Praca zmianowa

Pełny etat