MECHANIK SAMOCHODOWY

OFERTA PRACY MECHANIK SAMOCHODOWY

Dla naszego klienta firmy KPS PARTNERS Sp. zo.o.  dużej, nowoczesnej Firmy Transportowej poszukujemy osoby na stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWY​.

Zakres obowiązków:​

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem pojazdów (przeglądy, naprawy, konserwacja)

  • wykonywanie bieżących i okresowych konserwacji i remontów instalacji mechanicznych w naszych pojazdach

  • wymiana ogumienia w samochodach osobowych

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe w zakresie mechaniki pojazdów samochodowych lub osoba do przyuczenia

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej pojazdów (instrukcje, schematy)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień

Miejsce pracy

ul. Energetyków 49
Radom

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Nie jest wymagane

Pełny etat