MANAGER DS. JAKOŚCI

Dla naszego klienta KPS FOOD Sp. z.o.o. dużej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Firmyposzukujemy osoby na stanowisko: Manager ds. Jakości

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i nadzór nad Systemem Zarządzania Jakością (SZJ) oraz nadzorowanie dokumentacji wewnętrznej w zakresie zgodności standardów klientów
  • koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości, tworzenia wymogów jakościowych dla nowych procesów i produktów;
  • budowanie świadomości jakości w organizacji w oparciu o programy szkoleniowe
  • Inicjowanie działań zapewniających ciągłe doskonalenie systemu jakości w organizacji,
  • wyznaczanie celów, tworzenie atmosfery zaangażowania w podległym zespole pracowników,
  •  przygotowywanie, organizacja i uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
  •  przeprowadzanie audytów dostawców krajowych i zagranicznych zgodnie z ustalonymi standardami,
  •  koordynowanie działań w zakresie prowadzenia audytów oraz inspekcji wewnętrznych;
  •  wsparcie Dyrektora Działu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (technologia żywności lub kierunki pokrewne)
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu jakością, ( w branży drobiarskiej będzie dodatkowym atutem)
  • minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej
  •  bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – minimum poziom B2+
  •  bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office ( Word, Excel, Power Point)
  • znajomości norm, narzędzi i systemów zarządzania jakości BRC, Genesis GAP oraz marek własnych
  • orientacji na rozwój i realizację ambitnych celów
  •  wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • zdolności organizacyjnych

Benefity:

  • zniżki na firmowe produkty,
  • ubezpieczenie grupowe

Miejsce pracy​

ul. Energetyków 49
Radom

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Profil

Kadra kierownicza

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do uzgodnienia