MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Magazynier z uprawnieniami UDT do obsługi wózków widłowych

Dla naszego klienta United Petfood Radom Sp. z o.o. – światowego producenta wysokiej jakości karmy dla psów i kotów dostarczającego swoje produkty na rynki światowe dla dużych klientów do rozwijającego się, nowoczesnego Zakładu Produkcyjnego w Jedlińsku k. Radomia poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami UDT do obsługi wózków widłowych

Zakres obowiązków:​

  • przyjmowanie dostaw
  • przygotowywanie wysyłek
  • dostarczanie materiałów produkcyjnych do wskazanych odcinków
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • kontrolować stanu produktów w magazynie

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego

  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

  • aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości do jej wykonania

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • dobrej sprawności fizycznej oraz dobrego stanu zdrowia

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6; oraz w niektóre weekendy

  • sumienności, komunikatywności i zaangażowania

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • wsparcie w procesie adaptacji
  • przyjazną atmosferę
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień

Benefity:

  • premie motywacyjne

  • codzienne posiłki regeneracyjne na stołówce zakładowej

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • możliwość zapewnienia dowozu do pracy przy zorganizowanych grupach chętnych do pracy z jednej okolicy

Miejsce pracy

Centrum Logistyczno-Dystrybucyjne
ul. Parkowa 18
Sucha/Białobrzegi

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Do uzgodnienia

Rekrutacja

Online

Pełny etat