MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

Dla naszego klienta KPS FOOD PIONKI Sp. z o.o. Dużego, nowoczesnego polskiego zakładu produkcyjnego z branży przetwórstwa mięsnego poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Zakres obowiązków:​

  • prace fizyczne – rozładunki, przeładunki, przenoszenie materiałów ręcznie, prace porządkowe, przygotowanie odzieży do pralni, segregacja palet, wybijanie mięsa, zamrażanie

  • przyjmowanie dostaw towaru- wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych

  • sprawdzanie zgodności dokumentacji przyjęcia dostaw z fakturą, WZ i dokumentacji jakościowych (atest, HDI)

  • obsługa panelu meldunkowego – praca na kolektorach i tabletach komputerowych (PZ, MM)

  • przygotowanie na czas zamówień dla klientów wewnętrznych tj. produkcji, pakowalni

  • czynności związane z wysyłką towaru- załadunek zamówień do aut dostawczych

  • obsługa urządzeń magazynowych m.in. elektrycznego wózka widłowego, ręcznego wózka paleciaka, układnic

Oczekujemy:

  • minimum wykształcenie średnie

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie

  • umiejętność współpracy w zespole

  • odpowiedzialność i chęć do pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie produkującej na rynki światowe

  • wynagrodzenie wypłacane na czas, adekwatne do wykonywanej pracy, w tym dodatki za nadgodziny, za pracę w nocy, dodatki funkcyjne, premie i nagrody

  • przyuczenie do pracy pod okiem doświadczonych pracowników

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

  • możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach merytorycznych, kursach zawodowych

  • wyposażenie w odzież roboczą, obuwie i środki ochrony indywidualnej

  • codzienne posiłki regeneracyjne w formie gorących obiadów na stołówce pracowniczej

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe usługi / produkty
  • Parking dla pracowników
  • Kawa, herbata

Miejsce pracy

ul. Przemysłowa 31
(dawniej ul. Zakładowa 7)
Pionki

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Czas pracy

Praca zmianowa
Praca w weekendy

Pełny etat