LOGISTYK / SPEDYTOR

Dla naszego klienta KPS FOOD Sp. z.o.o. dużego, nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się zakładu drobiarskiego zajmującego się zautomatyzowanym ubojem, rozbiorem i konfekcjonowaniem mięsa z kurczaka, spełniającego najwyższe standardy higieniczno-sanitarne i normy bezpieczeństwa, dostarczającego mięso do markowych klientów na całym świecie, poszukujemy pracowników na stanowisko: Logistyk / Spedytor

Zakres obowiązków:​

  • planowanie i organizowanie transportu międzynarodowego i krajowego na potrzeby realizacji zamówień klientów wg procedur oraz zasad obowiązujących w firmie przy zachowaniu ustalonych z Klientem warunków (czas transportu, cena, jakość itp.)
  • planowanie i ustalanie warunków transportu z poszczególnymi działami firmy (z działem handlowym, realizacji zamówień, działem planowania, działem magazynu)
  • koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych
  • budowa długofalowej współpracy z firmami transportowymi
  • analiza i optymalizacja kosztów transportowych
  • aktywne nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z firmami transportowymi
  • nadzór nad przebiegiem transportów, terminowości załadunków i dostaw
  • nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych oraz dokumentów towarzyszących
  • obsługa giełd transportowych, platform logistycznych
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
  • przygotowywanie raportów
  • znajomość prawa konwencji CMR i przepisów prawa transportowego, prawa regulującego dostawy wewnątrzwspólnotowe oraz eksport mięsa drobiowego świeżego i mrożonego
  • znajomość rynku, aktualnych stawek przewozowych

Oferujemy

  •  ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość nauki języka angielskiego i języka niemieckiego
  •  benefity – zniżki na firmowe produkty
  • benefity – ubezpieczenie grupowe

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie: logistyka, zarządzanie (preferowane)

  • min. 2 lata doświadczenia w logistyce, spedycji

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, Outlook)

  • skrupulatność i wielozadaniowość

  • doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

  • biegła znajomość języka polskiego

  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań

  • umiejętność rozwiązywania problemów, analizowania danych i wyciągania wniosków

  • dyspozycyjność

ROJO SP. Z O.O. jest Polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Miejsce pracy

ul. Energetyków 49
Radom

Dodatkowe wymagania

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje

Wynagrodzenie

Do uzgodnienia

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

    Przewiń na górę