KIEROWNIK PRODUKCJI KONSTRUKCJI STALOWYCH

Dla naszego klienta MAKOSZ sp. z o.o. firmy wykonawczej w branży konstrukcji stalowych dla budownictwa i przemysłu z siedzibą w miejscowości Maków, około 10 km od Radomia. Dynamiczny rozwój firmy powoduje nieustanne zapotrzebowanie na pracowników. Do naszego zespołu poszukujemy ludzi, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i przyczyniać się do rozwoju zakładu produkcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Produkcji Konstrukcji Stalowych

Zakres obowiązków:​

  • kierowanie realizacją projektów konstrukcji stalowych
  • zarządzanie zespołem produkcyjnym około 25-30 osobowym
  • organizowanie spotkań koordynacyjnych z wszystkimi uczestnikami projektu
  • przygotowanie i kontrola harmonogramu realizacji projektów
  • monitorowanie terminowości prac produkcji i montażystów
  • analiza dokumentacji przetargowej i projektowej
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej
  • kontrola i analiza kosztów
  • udział w projektach rozwojowych dla firmy
  • poszukiwanie, negocjacje i kontraktowanie podwykonawców i dostawców materiałów
  • udział w odbiorach na budowie (jeśli wymaga tego umowa)
PRZED TOBĄ CIEKAWE WYZWANIA!

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne
  • umiejętności obsługi pakietu Ms Office, głównie Outlook, Excel, Word, Power Point
  • umiejętność obsługi AutoCad lub podobnych programów
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie około 3-letnie
  • nastawienia na realizację celów
  • umiejętności pracy zespołowej, zarządzania pracownikami
  • komunikatywności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie istniejącej na rynku od 1999 roku

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

  • wdrożenie w obowiązki

  • praca na jedną zmianę 6-14, wolne weekendy

  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • premie motywacyjne

  • odzież roboczą i ochronną

Benefity:

Miejsce pracy

Maków
ul. Graniczna 24
26-640 Skaryszew

Dodatkowe wymagania

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czas pracy

Pełny Etat

Do uzgodnienia