KIEROWNIK ZMIANOWY MAGAZYNU

KIEROWNIK ZMIANOWY MAGAZYNU​

Dla naszego klienta Elmas Krzyżanowski sp. z o.o. z Radomia, firmy z 33 letnia tradycją – masarni posiadającej rozbudowaną sieć sklepów firmowych w Radomiu i regionie, w związku z planowanym dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko: Kierownik Magazynu (zakład mięsny, wędliny)

Zakres obowiązków:​

  • organizowanie pracy magazynu – przyjmowanie dostaw, przechowywanie, wysyłkę i odbiór towaru i opakowań (mięso, wędliny, artykuły spożywcze, opakowania bezzwrotne, zwrotne, folie, kartony, tacki, komponenty do produkcji)
  • obsługa wydań z magazynu dla potrzeb procesu produkcyjnego
  • obsługa przyjęć na magazyn gwarantująca bezpieczeństwo jakościowe i mikrobiologiczne produktu finalnego
  • zapewnienie ciągłość i terminowości realizacji zamówień do firmowych punktów sprzedaży detalicznej oraz klientów zewnętrznych
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • nadzorowanie rozkładania towaru w magazynie
  • przygotowywanie towarów dla klientów zgodnie z dokumentami wydania z magazynu, fakturami
  • kompletacja wysyłek z magazynów
  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentami wydania z magazynu
  • przygotowanie i zabezpieczenie towarów do wysyłki
  • załadunek zamówień do aut dostawczych, chłodni
  • obsługa urządzeń magazynowych w razie potrzeby – wózki widłowe
  • uczestniczenie w inwentaryzacjach na podległych magazynach
  • sprawdzanie na bieżąco stanów magazynowych, kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów oraz ich usuwanie z magazynu
  • konsultowanie działań logistycznych z innymi działami firmy
  • sygnalizowanie ryzyka utraty wartości stoków magazynowych z wyprzedzeniem
  • sporządzanie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych
  • współpraca z działem produkcji, działem pakowania, działem jakości, działem realizacji zamówień

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • mile widziana znajomość programów handlowo-magazynowych oraz programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • uprawnienia UDT na wózki jezdniowe
  • aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do wyrobienia
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym przeciętnie 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego

Miejsce pracy

ul. Malenicka 81
Radom

Dodatkowe wymagania

Specjalne wymagania:

Książeczka sanepidowska

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czas pracy

Pełny Etat​
Praca zmianowa

Do uzgodnienia