KIEROWNIK DS. ROZWOJU SIECI SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Kierownik ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży Detalicznej

Dla naszego klienta ELMAS Krystyna Krzyżanowska z Radomia, firmy z 33 letnia tradycją – masarni posiadającej rozbudowaną sieć sklepów firmowych w Radomiu i regionie, w związku z planowanym dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:​

  • kierowanie częścią firmowych sklepów detalicznych, delegowanie zadań podległym sprzedawcom
  • kontrola grafiku godzin pracy
  • sprzedaż detaliczna, reklamacje towaru (przyjęcia i wydania)
  • koordynacja i nadzór nad procesem adaptacji nowych pracowników
  • dbanie o motywację sprzedawców i odpowiednią atmosferą w pracy
  • zapewnienie odpowiedniej jakości obsługi Klientów i wyglądu sklepu zgodnie ze standardami
  • realizacja zamówień
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • dbanie o właściwą ekspozycję towaru w sklepie
  • dbanie o właściwe stany magazynowe (porządek, właściwe ilości towaru),
  • ewidencja procesu kasowo-bankowego
  • wykazywanie inicjatywy oraz kreatywności w powierzonych działaniach i obowiązkach
  • dbanie o zgodność stanu magazynowego w programie sprzedażowym ze stanem faktycznym
  • kontrola czystości i porządku magazynów i sklepów,
  • godziny pracy: pełen etat według miesięcznego grafiku
  • dyspozycyjność oraz terminowość realizacji powierzonych zadań

Oczekujemy:

  • wysokie zdolności interpersonalne – komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na pełną realizację stawianych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność kierowania zespołem
  • przedsiębiorczość i pasja w działaniu
  • rzetelność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • nastawienia na rozwój kompetencji sprzedażowych
  • znajomość technik sprzedażowych.
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość branży spożywczej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
  • wdrożenie w obowiązki i niezbędne szkolenia na stanowisku pracy
  • przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • samochód do celów służbowych
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pomoc w znalezieniu mieszkania na preferencyjnych warunkach

ROJO SP. Z O.O. jest Polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Miejsce pracy

ul. Malenicka 81
Radom

Dodatkowe wymagania

Specjalne wymagania:

Książeczka sanepidowska

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje

Czas pracy

Pełny Etat

Wynagrodzenie

Do uzgodnienia

Typ umowy

Umowa o pracę

    Przewiń na górę