KIEROWNIK BIURA

KIEROWNIK BIURA​

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej z siedzibą w k. Skaryszewa, firmy z kilkudziesięcioletnią tradycją, w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Biura

Zakres obowiązków:​

  • kompleksowa organizacja pracy biura
  • dbanie o płynność obiegu dokumentów w firmie
  • obsługa połączeń telefonicznych
  • obsługa poczty elektronicznej
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przekazywanie jej odpowiednim osobom w biurze
  • wystawianie faktur
  • przygotowywanie list obecności
  • porządkowanie dokumentacji
  • prowadzenie podręcznej kasy
  • wydawanie kluczyków do samochodów, kart
  • przygotowywanie dokumentów dla biura rachunkowego
  • okazjonalne odbieranie i nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych
  • przyjmowanie gości i interesantów
  • przygotowywanie pomieszczeń, poczęstunku na wizyty gości, serwowanie poczęstunku dla gości, organizacja cateringu, rezerwacja hoteli dla gości w razie potrzeby
  • obsługa spotkań firmowych
  • organizacja delegacji służbowych pracowników, spotkań służbowych oraz wyjazdów służbowych Pracowników, rozliczanie podróży służbowych
  • sporządzanie dokumentacji, prezentacji, raportów, opisywanie faktur
  • organizowanie zaopatrzenia firmy w materiały biurowe, artykuły spożywcze, środki czystości
  • organizacja wyposażenia i utrzymania biura w należytym stanie
  • dbanie o czystość i porządek w biurze
  • obsługa urządzeń biurowych
  • zgłaszanie usterek urządzeń biurowych do właściwych osób, serwisów zewnętrznych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy w kontaktach osobistych, telefonicznych i mailowych
PRZED TOBĄ CIEKAWE WYZWANIA!

Oczekujemy:

  • komunikatywności, otwartości na ludzi i wyzwania, optymizmu, umiejętności współpracy
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, zaradności, inicjatywy i dynamiki w działaniu
  • bardzo dobrej znajomości programów z pakietu MS Office (Word, Excel)
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość obsługi programu OPTIMA
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • bardzo dobre warunki pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • niezbędne narzędzia pracy na stanowisku pracy

  • otwartość na nowe pomysły podnoszące standardy pracy

Miejsce pracy

okolice Skaryszewa

Dodatkowe wymagania

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czas pracy

Pełny Etat

Do uzgodnienia