KIEROWCA AUTOBUSU KAT. D

KIEROWCA AUTOBUSU KAT.D

Dla naszego klienta firmy KPS PARTNERS Sp. zo.o.  dużej, nowoczesnej Firmy Transportowej poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca autobusu kat. D.

Zakres obowiązków:​

  • bezpieczny przewóz pasażerów
  • wykonywanie codziennych transportów między zakładem produkcyjnym a wskazanymi lokalizacjami, codzienne powroty do bazy w Radomiu
  • prowadzenie autobusu zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz ustalonym rozkładem jazdy.
  • prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w zróżnicowanych godzinach w przedziale czasowym 4:00-24:00

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • codzienne obiady w stołówce zakładowej

  •  pracę na dobrze utrzymanym taborze samochodowym

  • bezpieczeństwo zatrudnienia

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. D z kodem 95

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób

  •  orzeczenie psychologiczne (art. 39 ustawy o transporcie drogowym)

  • 2 lata doświadczenia w prowadzeniu autobusu

  • gotowość do pracy w zróżnicowanych godzinach

Miejsce pracy

ul. Energetyków 49
Radom

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Nie jest wymagana

Czas pracy

Praca zmianowa

Pełny etat