ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

SUPPTECH Sp. z o.o. 26-600 Radom, ul. Grzecznarowskiego 2 dużej, nowoczesnej firmy wyspecjalizowanej w profesjonalnej obsłudze techniczno-inwestycyjnej  oraz utrzymaniu ruchu w dużych zakładach produkcyjnych z branży przetwórstwa mięsnego, produkcji karmy dla psów i kotów oraz centrów dystrybucyjno-logistycznych poszukujemy osoby na stanowisko: Elektryk W Dziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:​

  • diagnozowanie i usuwanie awarii elektrycznych w maszynach produkcyjnych

  • naprawa, konserwacja i modernizacja instalacji elektrycznych

  • montaż i podłączanie nowych urządzeń elektrycznych

  • wykonywanie pomiarów i testów urządzeń elektrycznych

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości pracy produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, automatyka)

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Elektryka w branży produkcyjnej

  • znajomość instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów elektrycznych

  • znajomość schematów i dokumentacji elektrycznej

  • umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi

  • samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.

  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

  • udział w innowacyjnych projektach

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Benefity:

  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach
  • Codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy
  • Możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

Miejsce pracy

Radom
ul. Energetyków 49
Jedlińsk
ul. Ogrodowa 45
Pionki
ul. Przemysłowa 31

Dodatkowe wymagania

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Czas pracy

Praca zmianowa

Do uzgodnienia