ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

SUPPTECH Sp. z o.o. 26-600 Radom, ul. Grzecznarowskiego 2 dużej, nowoczesnej firmy wyspecjalizowanej w profesjonalnej obsłudze techniczno-inwestycyjnej  oraz utrzymaniu ruchu w dużych zakładach produkcyjnych z branży przetwórstwa mięsnego, produkcji karmy dla psów i kotów oraz centrów dystrybucyjno-logistycznych poszukujemy osoby na stanowisko: Elektryk W Dziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:​

  • Diagnoza i usuwanie awarii;
  •  Usprawnianie działania maszyn;
  • Przeglądy i konserwacje urządzeń;
  • Obsługa linii technologicznych;
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn;
  • Remont, modernizacja istniejących instalacji;
  • Wykonywanie prac wdrożeniowych i przygotowanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia;
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi;
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;

Oczekujemy:

  • Gotowość do pracy u klienta na miejscu i w warsztacie stacjonarnym;
  • Doświadczenie w naprawach i serwisowaniu maszyn i linii technologicznych;
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych;
  • Uprawnień SEP;
  • Otwartość na współpracę z zespołem.

Benefity:

  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach
  • Codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy
  • Możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

Miejsce pracy

ul. Energetyków 49
Radom

Dodatkowe wymagania

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Czas pracy

Praca zmianowa
Praca w weekendy

Do uzgodnienia