AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Dla naszego klienta SUPPTECH Sp. z o.o. 26-600 Radom, ul. Grzecznarowskiego 2
dostawcy usług w zakresie obsługi technicznej obiektów dla wiodącego producenta w branży spożywczej. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy doświadczonych specjalistów do naszego Działu Utrzymania Ruchu. Jeśli jesteś utalentowanym i zaangażowanym profesjonalistą z doświadczeniem w automatyce, mechanice lub elektryce, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:​

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z automatyką przemysłową

  • programowanie, konfiguracja i utrzymanie sterowników PLC oraz systemów SCADA

  • monitorowanie pracy urządzeń i maszyn produkcyjnych

  • wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu elektronicznego

  • współpraca z innymi działami w celu usprawnienia procesów produkcyjnych

Oczekujemy:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektronika)

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Automatyka w branży produkcyjnej

  • znajomość sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley, Beckhoff, itp.) oraz systemów SCADA

  • umiejętność programowania w PLC

  • znajomość układów elektronicznych i pneumatycznych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • samodzielność, zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • możliwość zdobywania nowych umiejętności

  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu

  • udział w innowacyjnych projektach

  • szeroki możliwości rozwoju zawodowego

Benefity:

  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach
  • możliwość nauki języka angielskiego i języka niemieckiego
  • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy
  • możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

ROJO SP. Z O.O. jest Polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Miejsce pracy

ul. Grzecznarowskiego 2
Radom

ul. Zakładowa 7
Pionki

ul. Ogrodowa 45
Jedlińsk

Dodatkowe wymagania

Poszukujemy

Kobiet/Mężczyzn

Książeczka sanepidowska

Jest Wymagana

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje

Wynagrodzenie

Do uzgodnienia

Wymiar pracy

Pełny etat

Czas pracy

Zmianowa

Typ umowy

Umowa o pracę

    Przewiń na górę