ASYSTENT DS. LEASINGU

Dla naszego klienta KRZYŻANOWSKI PARTNERS Sp. z o.o. – dużego, nowoczesnego Centrum Usług Wspólnych w Pionkach, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent ds. leasingu

Zakres obowiązków:​

  • Przygotowywanie dokumentacji do zawarcia umowy leasingu
  • Dbałość o kompletność dokumentacji leasingowej
  • Ewidencjonowanie zawartych umów leasingowych
  • Prowadzenie ewidencji leasingowanych środków trwałych
  • Dbanie o dobry poziom procesu ofertowania, analizy warunków leasingu i monitorowania realizacji umowy leasingowej
  • Współpraca z firmami leasingowanymi i dedykowanym brokerem ubezpieczeniowym w zakresie ubezpieczenia majątku leasingowanego
  • Terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oczekujemy:

  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość arkusza Excel w stopniu dobrym
  • Znajomość zagadnień leasingu operacyjnego
  • Umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie pracy w obszarze ubezpieczeń, bankowości lub finansów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju osobistego
  • Zdobycie dodatkowych umiejętności w obszarach finansów, ubezpieczeń, współpracy z instytucjami finansowymi,
Szukamy energicznych osób z inicjatywą, dlatego zapraszamy również do aplikowania osoby bez doświadczenia!

Miejsce pracy​

 ul. Zakładowa 7
26-670 Pionki

Dodatkowe wymagania

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Pełny etat