AGENT SPRZEDAŻY / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY KONSTRUKCJE STALOWE / WYROBY METALOWE

Dla naszego klienta MAKOSZ sp. z o.o. sp. k. specjalizującego się od ponad 25 lat w produkcji konstrukcji stalowych i wyrobów metalowych, poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

Agent Sprzedaży / Przedstawiciel Handlowy
KONSTRUKCJE STALOWE / WYROBY METALOWE

Poszukujemy niezależnego sprzedawcy konstrukcji stalowych, który autoryzowany umową kontraktową z firmą Makosz będzie reprezentował firmę na rynku krajowym i/lub zagranicznym, będzie pozyskiwał klientów, zbierał zamówienia i przekazywał je producentowi w zamian za określoną prowizję.
Firma jest otwarta na różne formy współpracy: umowa agencyjna, umowa b2b lub umowa o pracę, przy czym pierwsze dwie formy są preferowane.

Zakres obowiązków:​

  • pozyskiwanie nowych klientów na rynku krajowym oraz zagranicznym,

  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami,

  • doradztwo techniczne oraz nadzór nad wypełnianiem zobowiązań, wynikających z poszczególnych kontraktów,

  • szczegółowa analiza dokumentacji technicznej otrzymanej w związku z realizacją kontraktu,

  • przygotowanie raportów, realizacja planów sprzedażowych, finalizowanie umów i nadzór nad limitami finansowymi,

  • reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych oraz prowadzenie procesu sprzedażowego,

  • obsługa posprzedażowa

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • posiadanie wykształcenia wyższego technicznego,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • znajomość branży konstrukcji stalowych

  • posiadana sieć klientów lub relacji w branży stalowej

  • doświadczenie w zarządzaniu relacjami z Klientami na rynku inwestycyjnym i/lub przemysłowym

  • znajomość pakietu MS Ofiice

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych oraz negocjacji, komunikatywność

  • zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność i skrupulatność

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

  • gotowość do częstych podróży na terenie Polski i poza granicami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie istniejącej na rynku od 1999 roku

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

  • wdrożenie w obowiązki

  • praca na jedną zmianę 6-14, wolne weekendy

  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • premie motywacyjne

  • odzież roboczą i ochronną

Benefity:

Miejsce pracy

Maków
ul. Graniczna 24
26-640 Skaryszew
lub praca zdalne

Dodatkowe wymagania

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czas pracy

Pełny Etat

Do uzgodnienia