MAGAZYNIER / MAGAZYNIERKA

MAGAZYNIER / ZAOPATRZENIOWIEC

Jesteśmy dostawcą usług w zakresie obsługi technicznej obiektów dla wiodącego producenta w branży spożywczej. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy doświadczonych specjalistów do naszego Działu Utrzymania Ruchu. Jeśli jesteś utalentowanym i zaangażowanym profesjonalistą z doświadczeniem w automatyce, mechanice lub elektryce, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier / Zaopatrzeniowiec

Zakres obowiązków:​

  • przyjmowanie dostaw

  • kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanego towaru

  • zarządzanie zapasami magazynowymi

  • właściwe przechowywanie magazynowanego towaru tj. w sposób bezpieczny, łatwy do katalogowania, łatwo dostępny i ergonomiczny w magazynowaniu

  • obsługa dokumentacji magazynowej

  • obsługa magazynu w zakresie wydawania, wysyłki, inwentaryzacji towaru

Oczekujemy:

  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • znajomość programu MS Office
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • gotowość do pracy w dwie soboty w miesiącu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.

  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

  • udział w innowacyjnych projektach

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Benefity:

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach

  • codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy

  • możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

Miejsce pracy

ul. Grzecznarowskiego 2
26-600  Radom

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Czas pracy

Pełny Etat
Praca zmianowa
Praca w weekendy

Do uzgodnienia