SEKRETARKA / SEKRETARZ

Dla naszego klienta KPS FOOD Sp. z.o.o. dużej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:  Sekretarka / Sekretarz

Zakres obowiązków:

  •  kompleksowa organizacja pracy Sekretariatu

  • dbanie o płynność obiegu dokumentów w firmie
    obsługa połączeń telefonicznych

  •  obsługa poczty elektronicznej

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przekazywanie jej odpowiednim osobom w biurze

  • odbieranie i nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych

  • odbieranie i nadawanie korespondencji wewnętrznej pomiędzy działami/zakładami firmy

  • przyjmowanie gości i interesantów

  • przygotowywanie pomieszczeń, poczęstunku na wizyty gości, serwowanie poczęstunku dla gości, organizacja cateringu, rezerwacja hoteli dla gości

  • obsługa spotkań firmowych, organizacja zebrań

  • organizacja delegacji służbowych pracowników, spotkań służbowych oraz wyjazdów służbowych Pracowników

  • sporządzanie dokumentacji, prezentacji, raportów, opisywanie faktur

  • organizowanie zapatrzenia firmy w materiały biurowe, artykuły spożywcze, środki czystości

  • organizacja wyposażenia i utrzymania biura w należytym stanie

  • dbanie o czystość i porządek w biurze

  • obsługa urządzeń biurowych

  • zgłaszanie usterek urządzeń biurowych do właściwych osób, serwisów zewnętrznych

  • egzekwowanie od Pracowników stosowania się do zasad obowiązujących w firmie
  • dbanie o dobry wizerunek firmy w kontaktach osobistych, telefonicznych i mailowych
    PRZED TOBĄ CIEKAWE WYZWANIA I SZANSE NA AWANSE!

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • benefity – ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie
  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  •  przyjazną atmosferę, fajny zespół współpracowników
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  •  niezbędne narzędzia pracy

Oczekujemy:

  • gotowości do podjęcia pracy „od zaraz” w godzinach: 7:00-15:00 / 8:00-16:00
  • komunikatywności, otwartości na ludzi i wyzwania, optymizmu, umiejętności współpracy
  •  bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, inicjatywy i dynamiki w działaniu
  • bardzo dobrej znajomości programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1 – weryfikacja w trakcie rozmowy rekrutacyjnej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  •  wysokiej kultury osobistej

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe usługi / produkty

  • Parking dla pracowników

ROJO SP. Z O.O. jest Polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Miejsce pracy

ul. Energetyków 49
Radom

Dodatkowe wymagania

Poszukujemy

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Dodatkowe informacje

Wynagrodzenie

Do uzgodnienia

Czas pracy

Praca zmianowa

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

    Przewiń na górę