KOORDYNATOR PROJEKTU

Dla naszego klienta United Petfood Radom Sp. z o.o.  Dużego, nowoczesnego zakładu produkującego karmę dla psów i kotów poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator Projektu

Zakres obowiązków:​

  • kontakt z klientem
  • obsługa bieżących kontrahentów
  • współpraca z zespołami wewnątrz organizacji
  • planowanie i ustalanie harmonogramu działań
  • prowadzenie dokumentacji
  • pomoc w zapewnieniu prawidłowego i terminowego obiegu dokumentacji
  • współpraca z firmami logistycznymi

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości obsługi programów MS Office (Excel, Word)
  • dobrej znajomości Incoterms
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1/B2 – weryfikacja w trakcie rozmowy rekrutacyjnej
  • doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą lub logistyką
  • gotowości do podjęcia pracy „od zaraz” w godzinach: 8:00-16:00
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności i zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia;
  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • możliwość rozwoju, samorealizacji oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział w szkoleniach merytorycznych oraz kursach języka angielskiego

Benefity:

  • ubezpieczenie na życie;
  • możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS
  • okazjonalne świadczenia socjalne

Miejsce pracy

Jedlińsk

Dodatkowe wymagania

Specjalne wymagania:

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Wymagane

Czas pracy

Zmianowa także w nocy