ASYSTENT DS. KONTROLI JAKOŚCI​

ASYSTENT DS. KONTROLI JAKOŚCI

Dla naszego klienta KPS FOOD Sp. z.o.o. dużej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent ds. kontroli jakości

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i nadzór nad dostawami surowca ( hala produkcyjna)
  • Badanie surowców i wyrobów gotowych
  • Kontrola przebiegu procesów produkcyjnych, sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników
  • Udział w audytach i Inspekcjach jakościowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia;

  • Wsparcie w procesie adaptacji;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie z obszaru technologii jakości
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego
  • Znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością
  • Umiejętność obsługi pakietu Office
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00; oraz w niektóre weekendy.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe usługi / produkty

  • Parking dla pracowników

Miejsce pracy

ul. Zakładowa 7
26-613 Pionki

Dodatkowe wymagania

Kobiet/Mężczyzn

Doświadczenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Książeczka sanepidowska

Jest wymagana

Czas pracy

Praca zmianowa

Pełny etat